BRASOVIA ENERGY (campioana editiilor I si II)

  1. LUKACS ADRIAN
  2. SEU CATALIN
  3. CERNEA ADRIAN
  4. PAL MATIS
  5. CAMPEAN RADU
  6. POPESCU GABRIEL
  7. ROSCA DANIEL
  8. POP ADRIAN
  9. PETRUS FLORIN (golgeterul si cel cel mai bun jucator al editiei a II a)
  10. MUNTEAN MARCEL
  11. IACOB DAN
  12. POPESCU LIVIU

 

SPORT TC BUCURESTI

  1. NEAGU PETRE
  2. NICOLESCU IULIAN
  3. PANDELE GHEORGHE
  4. TURBAS MARCEL
  5. GANEA SORIN
  6. BOGDANOS ADRIAN
  7. SOARE FLORIAN
  8. MUNTEANU FLORIN
  9. NEACSU STEFAN
  10. BAIU AURELIAN
  11. LAZARESCU EUGEN
  12. PAVEL GEORGE

 

 FORZA BUZAU (locul IV, editia a II a)

  1. LUPEA BOGDAN
  2. BAIETELU CIPRIAN
  3. NEAGOS BOGDAN
  4. IVANCIU VIOREL
  5. COSMA DORIN
  6. DUTU DANIEL
  7. NEGOITA DANIEL
  8. COMAN GEORGE
  9. DANCIU DANUT
  10. STOIAN VASILE
  11. GRECU COSTEL
  12. VASILE GHEORGHE

 

FC CONGAZ CONSTANTA

  1. VASEA VIOREL
  2. GOGA OVIDIU
  3. ROSCULET DANIEL
  4. MURGESCU IONUT
  5. COCIONE GIGI
  6. DOBROIU IONUT
  7. GHETU CRISTIAN
  8. IONITA STEFAN
  9. BOBOC CRISTIAN
  10. DRAGAN GIONI

 

KORONA TEAM CRAIOVA

  1. CANDIDATU ALIN
  2. DUCU SANDU
  3. VILCU ADRIAN
  4. TANASE MARIUS
  5. STIAN GEORGE
  6. TINTARU ION
  7. BARBU MIHAI
  8. PREDESCU COSTINEL
  9. PREDA MARIAN
  10. VADUVA PETRE
  11. COTOLBOIU DANIEL
  12. CIMPOIERU LAURENTIU

 

ENERGIA TARGU JIU (locul IV, editia I)

  1. POSOIU IONEL
  2. DEACONESCU CRISTIAN
  3. GADEA IULIAN
  4. UDRESCU RAZVAN
  5. CIRCU CRISTIAN
  6. SZAIN GABRIEL
  7. SARLAU GEORGE
  8. CIUBOTARIU ALEXANDRU
  9. FIRICEL ADRIAN
  10. GHILCESCU ADRIAN
  11. STAICU SORIN
  12. TINICA LAURENTIU

 

ACEI PITESTI (medaliata cu bronz la cea de-a doua editie)

  1. PIRVULESCU SORIN
  2. NEAMTU DANIEL
  3. CONOVICI IONEL
  4. PREDA ILIE
  5. LUCA DAN
  6. BADARAU DOREL
  7. ANDRONESCU DAN
  8. SAVULESCU VIOREL
  9. CONSTANTIN MARIAN
  10. STOICA GEORGE
  11. BARBARIE IONEL
  12. DUMITRACHE ROBERT

 

REPUBLICA PLOIESTI

  1. VASILESCU DAN
  2. BANU FLORENTIN
  3. BARBU MADALIN
  4. IONESCU ALEXANDRU
  5. NISTOR VASILE
  6. STEFANICA PETRICA
  7. VISINESCU CATALIN
  8. VASILOAIE IULIAN
  9. SPATARU EDUARD
  10. BREZAN IULIAN

 

WINNERS RAMNICU VALCEA

  1. OLARU CRISTIAN
  2. LUPU ALEXANDRU
  3. HOBJILA CRISTINEL
  4. SITARU VICTOR
  5. RUSITORU VASILE
  6. STANCA GEORGE
  7. ANDRONESCU SEBASTIAN
  8. MAZILU REMUS
  9. TRASCA CONSTANTIN
  10. COTARGA OVIDIU

 

FCM TARGOVISTE

  1. ARNAUTU EUGEN
  2. VASILACHE VALENTIN
  3. BUCUR ADRIAN
  4. VASILESCU CIPRIAN
  5. POSTELNICU EDUARD
  6. CRISTEA MARIUS
  7. TILICA MARIAN
  8. TILICA ADRIAN
  9. NASTASE NICOLAE
  10. CULUSI ROMEO
  11. GUSOI MARIN

 

STAR TEAM GALATI (medaliata cu bronz la prima editie)

  1. MOCANU VIRGIL
  2. GHERGHE IONEL
  3. STOICA VASILICA
  4. SERBAN STEFAN
  5. NAZARU DOREL
  6. GLAVASC MITICA
  7. ONICA GABRIEL
  8. TUDORACHE SILVIU
  9. NEGRU GHEORGHE



Vezi mai multe stiri, din arhiva.