FAZA PE ORASE

BRASOV

LOCATIE: PRO – ARENA, Calea Feldioarei, nr. 98, Brasov

Etapa 1 – Joi, 19 aprilie 2018

17.00   Brasovia Energy – Gaz United Brasov   17 – 2

au marcat: Popescu (4), Pop (3), Tanase (3), Lukacs (2), Rosca (2), Petrus , Muntean, Pal respectiv Neagos, Iacob

18.00   Temerarii Brasov – Service Brasov   1 – 6

au marcat: Calu respectiv Orzanica (3), Craciun, Stanciu, Beldean

Etapa 2 – Joi, 26 aprilie 2018

17.00   Service Brasov – Brasovia Energy   0 – 28

au marcat: Tanase (10), Lukacs (5), Cernea (5), Popescu M. (3), Petrus (2), Pal, Rosca, Popescu G.

18.00   Las Fagaras – Temerarii Brasov   3 – 0 (N)   

Etapa 3 – Vineri, 18 mai 2018

17.00   Gaz United Brasov – Temerarii Brasov   3 – 0 (N)

* echipa Temerarii Brasov a fost exclusa din competitie pentru doua neprezentari, urmand sa piarda toate meciurile ramase cu 3 – 0.   

18.00   Service Brasov – Las Fagaras    4 – 4

au marcat: Jantea (2), Orzanica, Craciun respectiv Matei (2), Catoi, Susanu   

Etapa 4 – Vineri, 25 mai 2018

17.00   Brasovia Energy – Temerarii Brasov   3 – 0 

*echipa Temerarii Brasov a fost exclusa din competitie.  

18.00   Gaz United Brasov – Las Fagaras   5 – 4

au marcat: Neagos (3), Iacob, Cojocaru respectiv Gherghe, Matei, Catoi, Marin Eugen   

Etapa 5 – Joi, 31 mai 2018

17.00   Gaz United Brasov – Service Brasov   5 – 1

au marcat: Moldovan (3), Cojocaru, Iacob respectiv Orzanica  

18.00   Las Fagaras – Brasovia Energy   3 – 7

au marcat: Beleanu, Gherghe, Popa respectiv Petrus (2), Pop (2), Lukacs, Seu, Rosca

 

BUCURESTI

LOCATIE: Stadion Romprim, Soseaua Oltenitei 195, Bucuresti

GRUPA A

  • EBS Team
  •  International
  •  Bercenarii
  •  Club FCSB
  •  FC Phoenix
  •  Tractebel

GRUPA B

  • Sport TC
  •  Ilioara Dream Team
  •  All Stars
  •  Enterprize
  •  Gaz Metan Bucuresti

 

Etapa 1 – Joi, 3 mai 2018

17.00   International – FC Phoenix   4 – 0

au marcat: Nica (3), Buzan

18.00  Ilioara Dream Team – Enterprize   6 – 0

au maracat: Dragomir (2), Mihai Lucian, Branisteanu, Gheorghe Florin, Neicu

19.00  EBS Team – Bercenarii   3 – 0

au marcat: Sebi (2), Anton

20.00  Sport TC – Gaz Metan   10 – 1

au marcat: Nicolescu (3), Ganea (2), Rotaru (2), Goran, Turbas, Bogdanos respectiv Stoian

21.00  Club FCSB – Tractebel   3 – 0 (N)

Etapa 2 – Joi, 10 mai 2018

17.00   Sport TC – Enterprize   5 – 0

au marcat: Turbas, Neagu (2), Rotaru, Goran

18.00   All Stars – Gaz Metan   14 – 1

au marcat: Vlad (4), Luca (2), Voinea (2), Bobarnac, Matei, Mitu, Grecu, Costescu, Barac, respectiv Gheorghe Stefan

19.00   International – Bercenarii   7 – 1

au marcat: Matei (4), Florescu, Babadac, Raducanu respectiv Voicu

20.00   Club FCSB – FC Phoenix   1 – 2

au marcat: Constantin Iulian respectiv Razvan Niculae (2)

21.00   EBS Team – Tractebel   1 – 0

au marcat: Sebi Gabriel

Etapa 3 – Joi, 17 mai 2018

17.00   International – Tractebel   4 – 1

au marcat: Florescu, Buzan, Nica, Ilioiu respectiv Stoian

18.00   Ilioara Dream Team – All Stars   3 – 0

au marcat: Mihai Lucian (2), Gheorghe Florin

19.00   EBS Team – Club FCSB   4 – 0

au marcat: Anton, Lupsa, Sebi, Danciu (ag)

20.00   Enterprize – Gaz Metan   4 – 0

au marcat: Malancu (2), Radu Daniel (2)

21.00    Bercenarii – FC Phoenix   0 – 4

au marcat: Nicolae Razvan (2), Cristea, Manoliu

Etapa 4 – Joi, 24 mai 2018

17.00   Ilioara Dream Team –  Gaz Metan   3 – 0 (N)

18.00   International – Club FCSB   7 – 0

au marcat: Raducanu (4), Nica, Ilioiu, Ion Stefan

19.00   Sport TC – All Stars   3 – 1

au marcat: Nicolescu (2), Neagu respectiv Matei Stefan

20.00   EBS Team – FC Phoenix   2 – 0

au marcat: Militaru, Lupsa

21.00    Bercenarii – Tractebel   1 – 8

au marcat: Morlova respectiv Dragan (6), Stroescu, Goicea

Etapa 5 – Marti, 29 mai 2018

17.00   FC Phoenix – Tractebel   0 – 3 (N)

18.00   All Stars – Enterprize   4 – 3

au marcat: Matei (2), Voinea, Barac respectiv Rotaru Silviu (2), Radu Daniel

19.00   Bercenarii – Club FCSB   0 – 3 (N)

20.00   Sport TC – Ilioara Dream Team   1 – 3

au marcat: Rotaru Doru respectiv Pironea, Dragomir, Paraschiv

21.00    EBS Team – International   1 – 2

au marcat: Militaru respectiv Nica, Buzan

 

Semifinale – Marti, 5 iunie 2018

18.00   International – Sport TC   2 – 2, 2 – 2 d.p, 3 – 4 d.l.d

au marcat: Raducanu, Ilioiu respectiv Nicolescu (2)

19.00   Ilioara Dream Team – EBS Team   3 – 1

au marcat: Stancu (2), Neicu respectiv Paraschiv

 

Finale – Joi, 7 iunie 2018

18.00  International  – EBS Team   2 – 1

au marcat: Raducanu, Nica respectiv Vasiloiu

19.00   Sport TC – Ilioara Dream Team   1 – 2

au marcat: Rotaru respectiv Pirontea, Gheorghe Florin

 

BUZAU

LOCATIE: Clubul Galactic, bd. Maresal Averescu 1-5, Buzau (langa stadionul Gloria)

Etapa 1 – Marti, 17 aprilie 2018

18.00   Veteranii + 50 Buzau – FCSBZ   2 – 5

au marcat: Vasile Gheorghe, Ulezu respectiv Baietelu (3), Sava, Neguta

Etapa 2 – Marti, 24 aprilie 2018

18.00   Galatzi – Veteranii +50 Buzau   20 – 3

au marcat: Serban (9), Mocanu (6), Glavasc (3), Tudorache, Manea respectiv Vasile Gheorghe, Ulezu

Etapa 3 – Vineri, 04 mai 2018

18.00   FCSBZ – Galatzi   1 – 9

au marcat: Baietelu respectiv Serban (5), Glavasc (3), Mocanu

 

CRAIOVA

LOCATIA: Clubul Sportiv Cojan, Bariera Valcii 325, Centura de Nord, Craiova (fosta Avicola Craiova)

Etapa 1 – Luni, 16 aprilie 2018

17.00   E.S. Team Craiova – Anticii 50 Craiova   6 – 3

au marcat: Paraschiv (2), Truica (3), Trusca respectiv Vaduva (2), Preda

18.00   Korona Craiova – Flacara Oltul   6 – 2

au marcat: Stan, Ducu (2), Joita (3) respectiv Stefan, Tiris

Etapa 2 – Vineri, 20 aprilie 2018

17.00   Anticii 50 Craiova – Korona Craiova   0 – 4

au marcat: Ducu (2), Joita (2)

18.00   Flacara Oltul – Stiinta Gaz Craiova   2 – 4

au marcat: Stefan, Matei respectiv Tintaru (2), Badea, Predescu

Etapa 3 – Luni, 23 aprilie 2018 

17.00   Korona Craiova – Stiinta Gaz Craiova    4 – 4

au marcat: Candidatu (3), Ducu respectiv Pandelescu (3), Tintaru

18.00   Flacara Oltul – E.S. Team Craiova   1 – 2

au marcat: Protopopescu respectiv Trusca, Paraschiv   

Etapa 4 – Vineri, 27 aprilie 2018

17.00   E.S Team Craiova – Stiinta Gaz Craiova   3 – 2

au marcat: Paraschiv (2), Truica respectiv Predescu, Nita   

18.00   Anticii 50 Craiova – Flacara Oltul   0 – 3 (N)  

Etapa 5 – Luni , 07 mai 2018

17.00   Anticii 50 Craiova – Stiinta Gaz Craiova   6 – 2

au marcat: Preda (3), Marin Daniel (2), Vaduva respectiv Cotolboiu, Predescu   

18.00   E.S. Team Craiova Korona Craiova   3 – 3

au marcat: Truica (2), Ciubotariu respectiv Ducu (2), Candidatu   

 

PITESTI 

LOCATIA: Arena Vinalcool, Bulevardul Nicolae Balcescu 156, Pitesti

Etapa 1 – Marti, 08 mai 2018

17.00   ACEI Pitesti – Invictus Pitesti   9 – 3

au marcat: Pirvulescu (4), Stoica (3), Luca, Petria respectiv Petria (ag), Barica, Tarca

18.00   Kings of Curtea de Arges – Saltimbancii din Pitesti   3 – 0 (N) 

Etapa 2 – Marti, 15 mai 2018

17.00   ACEI Pitesti – Saltimbancii din Pitesti   10 – 2

au marcat: Pirvulescu (4), Necula (2), Stoica (2), Savulescu, Luca respectiv Serban, Samareanu 

18.00   Engie – Pit – Kings of Curtea de Arges   2 – 4

au marcat: Nedelea, Iorga respectiv Georgescu, Rosu, Gavrila (2)  

Etapa 3 – Luni, 04 iunie 2018

17.00   Saltimbancii din Pitesti – Engie – Pit   1 – 4

au marcat: Samareanu respectiv Nedelea (2), Iorga (2)

18.00   Invictus Pitesti – Kings of Curtea de Arges   2 – 3

au marcat: Barbulescu, Diguta respectiv Nitu (2), Gavrila

Etapa 4 – Vineri, 08 iunie 2018

17.00   Invictus Pitesti – Engie – Pit   3 – 5

au marcat: Sisoe, Gaman, Modan respectiv Banica (2), Nedelea (3)

18.00   Kings of Curtea de Arges – ACEI Pitesti   0 – 3 (N) 

Etapa 5 – Luni, 11 iunie 2018

17.00   Saltimbancii din Pitesti – Invictus Pitesti   10 – 8

au maracat: Samareanu (4), Stanciu (4), Serban (2) respectiv Dragoi (2), Dumitrescu (2), Tarca (2), Sandulescu, Preda

18.00   Engie – Pit – ACEI Pitesti   3 – 9

au marcat: Banica, Ciobanu respectiv Luca (5), Necula (2),  Badarau (2)

 

PLOIESTI

LOCATIA: Green Arena, vis-a-vis de Hipodromul Ploiesti

Etapa 1 – Miercuri, 16 mai 2018

17.00   Teleajenul Valenii de Munte – Republica Ploiesti   2 – 9

au marcat: Frincu, Stoian respectiv Ionescu (5), Banu (2), Vasilescu, Vasiloaie

Etapa 2 – Marti, 22 mai 2018

17.00   Ploiesti 2 – Teleajenul Valenii de Munte   3 – 12

au marcat: Marculescu, Smedia, Visinescu  respectiv Mocanu (4), Iordache (3), Stoean (2), Frincu (2), Tilmaciu

Etapa 3 – Miercuri, 06 iunie 2018

17.00   Ploiesti 2 – Republica Ploiesti   2 – 16

au marcat: Visinescu, Oprea respectiv Ionescu (6), Vasilescu (4), Ionescu (3), Banu (2), Visinescu (ag)

 

RAMNICU VALCEA

LOCATIA: Baza Sportiva 1 mai, str. Dacia, nr. 17, Ramnicu Valcea

Etapa 1 – Miercuri, 9 mai 2018

17.00   Engie Rm. Valcea – Old Boys Rm. Valcea   3 – 0

au marcat: Andronescu, Olaru, Patru   

Etapa 2 – Vineri, 11 mai 2018

17.00   Juventus Valcea – Engie Rm. Valcea   1 – 10

au marcat: Patru (ag) respectiv Dragomir (3), Rusitoru (2), Andronescu (2), Mitroescu (2), Olaru   

Etapa 3 – Luni, 14 mai 2018

17.00   Juventus Valcea – Old Boys Rm. Valcea   2 – 5

au marcat: Radulescu (2) respectiv Sanda (2), Albastroiu (2), Marinescu

 

TARGOVISTE

LOCATIA: Hooligan’s Pub, str. Laminorului, nr. 64, Targoviste

Etapa 1 – Luni, 21 mai 2018

19.00   FCM Retele Targoviste – FCM Targoviste   6 – 3

au marcat: Marin Constantin (5), Pana respectiv Dudulea, Stanciu, Gusoi

Etapa 2 – Miercuri, 23 mai 2018

19.00   E.S. Targoviste – FCM Retele Targoviste   3 – 1

au marcat: Ghinea (2), Ungureanu respectiv Marin Marian   

Etapa 3 – Miercuri, 30 mai 2018

19.00   FCM Targoviste – E.S. Targoviste   1 – 6

au marcat: Vasilescu respectiv Ungureanu (4), Ionita, Balasa

 

TARGU JIU

LOCATIA: Fair Play Arena, Calea Severinului,  nr. 1A, Targu Jiu (langa Podul Jiului)

Etapa 1 – Miercuri, 18 aprilie 2018 

17.00   Engie Targu Jiu – Sport Club FOL Targu Jiu   13 – 3

au marcat: Deaconescu (6), Aldea (3), Circu, Mrejeru, Suican, Lupulescu respectiv Manescu, Dragomir, Staicu  

Etapa 2 – Miercuri, 25 aprilie 2018

17.00   Sport Club FOL Targu Jiu – FOL Aninoasa   3 – 13

au marcat: Ciucur (2), Staicu respectiv Pestenaru (5), Dinulescu (4), Malea (4)

Etapa 3 – Miercuri, 2 mai 2018

17.00   Engie Targu Jiu – FOL Aninoasa   12 – 1

au marcat: Suican (4), Posoiu (2), Deaconescu (2), Circu, Mrejeru, Aldea, Vaduva respectiv Pestenaru

 

FAZA REGIONALA

ZONA 1 

LOCATIA: Green Arena, vis-a-vis de Hipodromul Ploiesti, Ploiesti

Marti, 12 iunie 2018

17.00   Ilioara Dream Team Bucuresti –  Republica Ploiesti   1 – 5

au marcat: Pirontea respectiv Ionescu Alexandru (2), Ionescu Gabriel (2), Bojoaga

 

ZONA 2 

Etapa 1 – Marti, 12 iunie 2018 

LOCATIA: Green Arena, vis -a- vis de Hipodromul Ploiesti, Ploiesti

18.00   Sport TC Bucuresti   – E.S. Targoviste   9 – 2

au marcat: Nicolescu (2), Turbas (2), Rotaru, Lupa, Raducu, Nicola, Bogdanos respectiv Nedelcu, Ionita

Etapa 2 – Joi, 14 iunie 2018

LOCATIE: Clubul Galactic, bd. Maresal Averescu 1-5, Buzau (langa stadionul Gloria)

18.00   E.S. Targoviste – Galatzi   4 – 3

au marcat: Ungureanu (3), Ghinea respectiv Tudorache (2), Glavasc

Etapa 3 – Marti, 19 iunie 2018

LOCATIE: Clubul Galactic, bd. Maresal Averescu 1-5, Buzau (langa stadionul Gloria)

19.00   Galatzi – Sport TC Bucuresti   2 – 10

au marcat: Serban (2) respectiv Nicolescu (3), Nenciu (2), Turbas (2), Bogdanos, Goran, Nicola

 

ZONA 3 

LOCATIE: Green Arena, vis-a-vis de Hipodromul Ploiesti

Marti, 12 iunie 2018

19.00   Brasovia Energy – International Bucuresti   4 – 0

au marcat: Petrus, Cernea, Pop (2)

 

ZONA 4 

LOCATIA: Clubul Sportiv Cojan, Bariera Valcii 325, Centura de Nord, Craiova (fosta Avicola Craiova)

Semifinale – Vineri, 15 iunie 2018

18.00   E.S. Team Craiova – ACEI Pitesti   0 – 9

au marcat: Stoica (4), Necula (3), Dumitrache (2)

19.00   Engie Targu Jiu – Engie Ramnicu Valcea   2 – 1

au marcat: Suican (2) respectiv Lupu

Finala – Luni, 18 iunie 2018

19.00   ACEI Pitesti – Engie Targu Jiu   4 – 1

au marcat: Petria (2), Necula, Stoica respectiv Circu

 

FAZA FINALA

LOCATIE: Club Oasis, Soseaua Straulesti, Nr. 4, Sector 1, Bucuresti

Semifinale – Sambata, 23 iunie 2018

18.30   Republica Ploiesti – ACEI Pitesti   3 – 2

au marcat: Vasilescu, Barbu, Ionescu Gabriel respectiv Petria, Necula

19.30   Sport TC Bucuresti – Brasovia Energy   3 – 7

au marcat: Nicolescu (2), Rotaru respectiv Pal (4), Pop, Rosca, Raducu (ag) 

Finale – Duminica, 24 iunie 2018

10.00   ACEI Pitesti – Sport TC Bucuresti   1 – 6

au marcat: Stoica respectiv Nicolescu (3), Nicola, Raducu, Rotaru    

11.00   Republica Ploiesti – Brasovia Energy   0 – 2

au marcat: Pop, Nistor (ag)